Unitedu bod kod Evertona, Fellaini nova zvijezda

Mladi Belgijac zabio je u 63. minuti izjednačujući gol, a Everton je mogao i pobijediti. Van der Sar je udarac Yakubua skrenuo u stativu

Nogometaši Evertona i Manchester Uniteda remizirali su u prvoj utakmici devetog kola Premier lige u Liverpoolu. Završilo je 1-1, a moglo je i nepovoljnije po Fergusonov sastav. Gosti su poveli u 22. minuti golom Darrena Fletchera. U drugom su dijelu, međutim, bolje odigrali igrači Davida Moyesa. Pogotovo se 20-godišnji veznjak Belgijac Marouane Fellaini. U 63. je minuti nakon kornera glavom izjednačio rezultat zabivši svoj drugi gol u dresu Evertona. Dvije minute kasnije Yakubuov udarac Van der Sar je odbio u stativu. Manchester je trenutno peti, a Everton 13.