Utakmica sezone: Hawksi dobili Knickse nakon četiri sata igre

Utakmica je trajala blizu četiri sata i ovo je bila prva takva utakmica poslije 2015. u kojoj su Detroit i Chicago igrali četiri produžetka. Na kraju je pobijedila Atlanta 142-139 nakon blizu četiri sata igre

Kakva utakmica se odigrala između Atlante Hawksa i New York Knicksa! Završilo je 142-139 za Atlantu i to poslije četiri produžetka. Utakmica je trajala blizu četiri sata i ovo je bila prva takva utakmica poslije 2015. u kojoj su Detroit i Chicago igrali četiri produžetka.

Iz redova domaćih Paul Millsap igrao je 35 minuta u komadu, a na kraju je imao u statistici 37 poena kroz 60 odigranih minuta. Upisao je čak 19 skokova, sedam asistencija te po jednu ukradenu loptu i blokadu. On je 13. igrač od 1983. godine koji je igrao 60 minuta u jednoj utakmici.

S druge strane, Carmelo Anthony odigrao je utakmicu sezone uz 45 postignutih poena, no da nije u drugom produžetku jače fauliran, napravio bi i još toga.

Nakon 48 minuta rezultat je bio 104-104, a nakon prvog produžetka 113-113, nakon drugog 123-123, nakon trećeg 130-130, da bi na kraju Atlanta slavila sa 142-139.

Na kraju, najbolji 'poen' postigao je službeni Twitter Hawksa koji se upitao:

- Pa, kada krećemo s penalima?

Bojan Bogdanović igrao je 24 minute u porazu Brooklyna kod Minnesote 129-109 te postigao 10 poena uz dvije asistencije.

Damjan Rudež sudjelovao je u pobjedi svog Orlanda kod Toronta 113-114. Za sedam minuta u igri zabio je tri poena uz jednu asistenciju.

Porazom je večer zaključio i Dario Šarić. Njegovih šest koševa uz jednu asistenciju kroz 16 odigranih minuta nisu pomogli Sixersima kod Bullsa koji su slavili 121-108.