Valencia je četvorkom 'razbila' Elche: Pašalić u igri 59 minuta

Valencia se ovom pobjedom približila trećeplasiranom Atletico Madridu na četiri boda zaostatka, no 'rojiblancosi' sutra igraju svoju domaću utakmicu protiv Getafea

Valencia je u prvoj utakmici 28. kola španjolske Primere napunila mrežu Elchea svladavši ga 4-0 na njihovom stadionu Manuel Martínez Valero

Za goste su zabijali Andre Gomes u 44., Paco Alcacer u 57., Roco autogolom u 71. te Otanamendi u drugoj minuti sudačke nadoknade. Valencia se ovom pobjedom približila trećeplasiranom Atletico Madridu na četiri boda zaostatka, no 'rojiblancosi' tek sutra igraju svoju domaću utakmicu protiv Getafea.

Elche je pak ostao na 15. mjestu, a u ovom porazu je sudjelovao i Mario Pašalić koji je zamijenjen u 59. minuti kod rezultata 0-2. Momčad bivšeg igrača Hajduka u sljedećem kolu gostuje kod Espanyola, dok će Valencia dočekati Villarreal