Valencia je ''tricom'' Levanteu stigla na samo bod od Atletica

Za 'šišmiše' su u gradskom derbiju zabili Alcácer u 16., Feghouli u 36. te Negredo u 93. minuti za veliko slavlje domaćih navijača te desetu utakmicu u nizu bez poraza

Nogometaši Valencije pred nešto manje od 50.000 gledatelja na svojoj Mestalli svladali su Levante 3-0 te tako sedam kola prije kraja španjolskog prvenstva došli do 65 bodova, samo bod manje od trećeg Atletico Madrida

'Šišmiše' je u gradskom derbiju u vodstvo doveo Paco Alcácer u 16. minuti, a na 2-0 povisio je Feghouli 20 minuta kasnije. Za konačnih 3-0 u korist Valencije i veliko slavlje brojnih navijača za desetu utakmicu u nizu bez poraza, zabio je Negredo u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Momčad koju vodi portugalski stručnjak Nuno Espírito Santo u sljedećem kolu, u subotu, gostuje na Nou Campu kod vodeće Barcelone