'Vatreni' petak: Badelj zabio gol Romi nakon deset mjeseci

Badelj je u 34. minuti smanjio na 1-2 odlično reagiravši u kaznenom prostoru gostiju na blokirani udarac Caceresa. Međutim, Roma je slavila u Firenzi s uvjerljivih 4-1

Hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj bio je strijelac jedinog gola za Fiorentinu u 1-4 (1-2) domaćem porazu od Rome u susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

POGLEDAJTE VIDEO:

Badelj je u 34. minuti smanjio na 1-2 odlično reagiravši u kaznenom prostoru gostiju na blokirani udarac Caceresa. Prethodno je Roma povela golovima Džeke (19) i Kolarova (21). U nastavku utakmice pobjedu Rimljana potvrdili su Pellegrini (73) i Zaniolo (88).

Badelj je odigrao svih 90 minuta za Fiorentinu koja je ostala 14. sa 17 bodova, dok je Roma četvrta s 32 boda.

Na vrhu je Juventus sa 42 boda, tri manje uz utakmicu manje ima drugi Inter. (dk)