Veliki povratak: Beckham oduševio protiv Brazilaca

Povratnik Beckham bio je igrač utakmice protiv Brazila na Wembleyu, čak je i McClaren rekao kako na svijetu nema boljega desnog veznog

Kad je izašao iz igre, u 77. minuti, s novog Wembleya ispratili su ga ovacijama. David Beckham bio je igrač utakmice protiv Brazila (1-1), odigrao je bolje i od Ronaldinha i od Kake. Osim što je namjestio gol Terryju savršenim slobodnjakom, još je dvaput umalo matirao Heltona izravno iz slobodnih udaraca. - Nisam siguran jesu li bili glasniji kad sam izlazio na travnjak ili kad sam ga napuštao. Fantastičan je to osjećaj, znati da su navijači uz tebe - rekao je 32-godišnji povratnik u reprezentaciju. Unatoč njegovoj odličnoj partiji, Engleska nije pobijedila. Kapetan Terry morao je napustiti travnjak zbog ozljede mišića, u srcu obrane nastala je “rupa” i “selecao” je izjednačio u 90. minuti. Gol je glavom zabio Diego. - Šteta, zaslužili smo ovu pobjedu - rekao je izbornik Steve McClaren i dodao: - Beckhama sam pozvao jer je u odličnoj formi. Kad igra ovako, onda na svijetu nema boljeg desnog veznog.