VIDEO Bivši Lokos skoro šokirao Furiju! Olmo spasio Španjolce

Španjolska je u Cornella-El Pratu pobijedila Albaniju s 2-1, a bila je to prva utakmica Furije u Kataloniji nakon 18 godina.

Španjolci su lomili Albaniju čitavih 75 minuta sve dok nije zabio Ferran Torres, Albanci su ubrzo izjednačili preko bivšeg HNL-ovca Myrta Uzunija u 85. minuti, da bi pobjedu domaćinu donio bivši dinamovac Dani Olmo u 90. minuti. Španjolska će u utorak u La Coruñi odigrati još jednu prijateljsku utakmicu protiv Islanda.

Olmo je u 63. minuti zamijenio Barceloninog veznjaka Gavija, a ovo je bio njegov četvrti gol u 19 nastupu za A vrstu španjolske reprezentacije.

Sve golove s utakmice možete pogledati ovdje.

Inače, Furija jedna od deset europskih reprezentacija koje su dosad osigurale nastup u Kataru, a u Ligi nacija smješteni su u grupu sa Portugalom, Češkom i Švicarskom.