VIDEO Kane dobio šamar pa zabio, Everton golčinom spasio veliki bod protiv Tottenhama

Everton i Tottenham remizirali su 1-1 na Goodison Parku. Perišić je igrao svih 90 minuta, a njegova momčad prosula dva važna boda u borbi za Ligu prvaka

U dvoboju 29. kola Engleske lige Everton i Tottenham su na Goodison Parku odigrali 1-1.

Tottenham je golom Harrya Kanea (68. - 11 m) vodio sve do 90. minute kada je branič Michael Keane sjajnim udarcem s 20-ak metara donio bod Evertonu.

Šamar Kaneu i crveni Doucourea pogledajte OVDJE.

Pijetlovi se bore za Ligu prvaka, a Everton za ostanak pa je utakmica bila nervozna s dva crvena kartona - Doucurea u 58. minuti kod domaćih zbog udaranja Kanea, te Lucasa Moure (90) kod gostiju zbog preoštrog starta

Penal Harryja Kanea pogledajte OVDJE.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za goste koji su drugim remijem zaredom ponudili šansu Newcastleu i Manchester Unitedu da mu pobjegnu u borbi za mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Fantastičan gol Michaela Keanea pogledajte OVDJE.