VIDEO Oh, my God! Pogledajte najljepši Kovačićev gol u životu!

Igrala se 42. minuta kada je, povlačeći se malo natrag, iz prve, iz koljena, opalio volejčinu i pogodio neobranjivu parabolu. Spektakl! Definitivno kandidat za gol sezone u Premier ligi

Caoimhin Kelleher izboksao je svijeću s gol-linije, spuštala se na 20-ak metara, ondje je čekao Mateo Kovačić i... Zabio možda i najljepši gol karijere!

CITY SE RADUJE Ludnica od derbija: Četiri gola i atomski nogomet koji oduzima dah, remi Chelseaja i Liverpoola

Hrvatski reprezentativac pogodio je pravu ljepoticu u derbiju Chelseaja i Liverpoola (2-2), igrala se 42. minuta kada je, povlačeći se malo natrag, iz prve, iz koljena, opalio volejčinu i spakirao neobranjivu parabolu. Spektakl! Definitivno kandidat za gol sezone u Premier ligi i protukandidat golu koji je Kova zabio za Inter protiv Lazija, zanimljivo, i taj je zabio kod 0-2 za goste...

Stamford Bridge je eruptirao, a onda posve četiri minute kasnije jer je Christian Pulisic u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izjednačio na 2-2. Liverpool je imao 2-0 golovima Manea i Salaha u 26. minuti, ali Kovačić i Pulisic vratili su sve na početak uoči drugog dijela. Tako je i ostalo.

Bio je to drugi Kovin gol ove sezone, u četvrtom kolu zabio je Aston Villi. Ali, kao večeras Liverpoolu samo Laziju tako spektakularno...