VIDEO Pogledajte prekrasan gol Olma protiv Majerovih 'vukova'

Španjolac je ove sezone odigrao 22 utakmice uz osam golova i šest asistencija. Prema Transfermarktu, Olmo vrijedi 50 milijuna eura, a ponuda mu na ljeto neće nedostajati

Leipzig je u 29. kolu Bundeslige s 3-0 kod kuće svladao Wolfsburg.

Dani Olmo (25), bivši veznjak Dinama, načeo je goste krasnim golom u 13. minuti. U 68. na 2-0 povisio je slovenski napadač Benjamin Šeško, a treći gol zabio je Lois Openda uz asistenciju Olma u 82. minuti.

Španjolac je ove sezone odigrao 22 utakmice uz osam golova i šest asistencija. Prema Transfermarktu, Olmo vrijedi 50 milijuna eura, a ponuda mu na ljeto neće nedostajati. Želi ga u svojim redovima Barcelona, u kojoj je i ponikao. Već neko vrijeme vabi ga i madridski Real...

Video Olmova gola pogledajte OVDJE.

Važan je to trijumf Leipziga u borbi s Borussijom Dortmund za četvrto mjesto i Ligu prvaka. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer igrao je za Wolfsburg od 55. minute.

ODLIČAN POTEZ VIDEO Kakav gol! Kramarić majstorski zabio Augsburgu KAO DIO SURADNJE Bayern hrvatskog veznjaka šalje na posudbu u treću ligu