VIDEO Pogledajte sjajan gol Vlašića! Zakucao mu 'kroz uši'

Nikola Vlašić zabio je gol u drugoj uzastopnoj utakmici za Torino! Ipak, za razliku od prošle njegova je momčad izgubila (3-1 od Atalante).

Igrala se 77. minuta kada je nakon odlične akcije Torina Pellegri pronašao Vlašića u šesnaestercu, a naš reprezentativac snažno ljevicom zakucao 'kroz uši' golmana Atalante.

SERIE A Sassuolo uzeo bod Milanu, ali mogao je sva tri! Erlić odličan, a Maignan skinuo penal Berardiju

Bio je to njegov drugi gol u četvrtom nastupu za talijansku momčad.

Pogledajte sjajan gol Vlašića OVDJE

Na drugoj je strani od prve minute zaigrao Mario Pašalić, kojeg je Malinovsky zamijenio u 80. minuti. Sva tri gola Atalante djelo su Koopmeinersa od kojih je dva zabio iz penala.

Nakon četiri kola, Atalanta je preuzela vrh tablice s deset bodova, koliko ima i Roma. Torinu je ovo bio prvi poraz u sezoni te sa sedam bodova drži devetu poziciju.

SERIE A Juve dominantno do tri boda, Napoli izgubio bodove... POBJEDA ROME Inter lako s Cremoneseom, Brozović odigrao 72 minute