VIDEO Rakitić zabio fantastičan gol na pripremama, a onda je vidio navijača sa šahovnicom...

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je ključnu ulogu u pobjedi Seville protiv Crystal Palacea. Prvo je zabio spektakularan gol iz voleja, a nakon toga i s bijele točke, što je Sevilli bilo dovoljno za pobjedu

Ivan Rakitić (35) svojim je golovima donio pobjedu Sevilli u pripremnoj utakmici protiv Crystal Palacea igranoj u SAD-u. Nakon 90 minuta igre rezultat je bio 1-1, a pobjednik je odlučen raspucavanjem penala.

Prvi je penal pucao precizni Ivan Rakitić, a njegov se gol ispostavio kao ključan za pobjedu Seville. Udarac igrača Crystal Palacea Joakima Andersena koji je pucao nakon njega odsjeo je na okviru gola i time je utakmica završena.

Najbolji trenutak utakmice dogodio se puno ranije, u 44. minuti. Nakon gužve u šesnaestercu bivši hrvatski reprezentativac najbolje se snašao i sjajnim volejem 'rastrgao' mrežu i 'probušio' golmana koji je ostao ukopan na mjestu.

POGLEDAJTE VIDEO:

Nakon utakmice majicom je razveselio jednog navijača koji je držao hrvatsku zastavu.