VIDEO 'Spursi' nikako na zelenu granu s jačima, Liverpool slavio

Tottenham je ove sezone četiri puta gubio u prvenstvu. Redom protiv Arsenala, Manchester Uniteda, Newcastlea i sad Liverpoola. 'Svrake' su nakon kupovine šeika najbogatiji klub svijeta

Nogometaši Liverpoola savladali su u gostima momčad Tottenhama s 2-1 u utakmici 14. kola engleske Premier lige.

POGLEDAJTE VIDEO:

Mohamed Salah doveo je goste u vodstvo u 11. minuti, a egipatski napadač postigao je svoj drugi pogodak na utakmici u 40. minuti, nakon velike greške igrača Tottenhama Erica Dyera.

Rezultat je u 70. minuti smanjio Harry Kane nakon asistencije Šveđanina Dejana Kuluševskog.

Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za domaćine.

Tottenham zauzima četvrto mjesto Premier lige sa 26 bodova, osam manje od lidera Arsenala, dok je Liverpool prekinuo niz od dva uzastopna poraza i sada je na osmom mjestu sa 19 bodova.

Zanimljivo je dodati da je Tottenham ove sezone četiri puta gubio u prvenstvu. Redom protiv Arsenala, Manchester Uniteda, Newcastlea i sad Liverpoola. 'Svrake' su nakon kupovine šeika najbogatiji klub svijeta i apsolutni hit Premier lige.