Villa zabio za minimalnu pobjedu, Bilić igrao do 68.

Barcelona je igrala nadmoćno, no Sportingu iz Gijona uspjela je 'utrpati' samo jedan gol. M. Bilić je na Nou Campu igrao do 68., a u 45. je požutio

Završene su tri utakmice 4. kola u španjolskom nogometnom prvenstvu. Branitelj naslova Barcelona pobijedila je na Nou Campu Sporting iz Gijona s 1-0. Gol odluke postigao je u 49. minuti David Villa na dodavanje Danija Alvesa. Hrvatski napadač u redovima Sportinga Mate Bilić igrao je do 68. minute, a u 45. minuti dobio je žuti karton. Bila je to peta uzastopna pobjeda Barcelone protiv Sportinga unutar zadnje tri sezone, uključujući, dakako, i aktualnu. U ovoj utakmici je Barcelona imala golemu nadmoć na terenu, posjed lopte gotovo 80%, ali se na kraju morala zadovoljiti s minimalnom pobjedom, trećom u četvrtom nastupu u Primeri ove sezone. Sporting je ostao na učinku od četiri osvojena boda. Levante je u gostima slavio kod Almerije golom Sergija u 39. minuti, a Zaragoza i Hercules odigrali su 0-0.