Wolfsburg prošao pobjedom, Kovačić izašao zbog ozljede

Mateo Kovačić našao se u startnoj postavi Intera, no iz igre je izašao u 55. minuti zbog ozljede koljena. Ivan Perišić je pak odigrao za Wolfsburg posljednjih 20 min.

Nakon Lige prvaka saznali smo i sve putnike u četvrtfinale Europske lige. Ranije su to osigurali Napoli protiv Dinama iz Moskve, Fiorentina protiv Rome te Dinamo Kijev protiv Evertona, a u susretima od 21:05 plasman u daljnje natjecanje osigurali su Club Brugge pobjedom 3-1 protiv Bešiktaša, Wolfsburg protiv Intera pobjedom 2-1, Sevilla protiv Villarreala istim rezultatom te Zenit protiv Torina unatoč porazu od 0-1. Dnjipro je izgubio nakon produžetaka kod Ajaxa 2-1, ali je zbog gola u gostima koji je zabio Konopljaka izborio četvrtfinale. Nikola Kalinić igrao je svih 120 minuta za ukrajinsku momčad.

Wolfsburg je u Milano donio prednost od 3-1, a na San Siru je uspio i slaviti 2-1 golovima Caligiurija u 24. te Bendtnera u 89. minuti utakmice. Jedini gol za Inter zabio je Palacio u 71. minuti susreta. Mateo Kovačić našao se u startnoj postavi Intera, no iz igre je izašao u 55. minuti zbog ozljede koljena. Ivan Perišić je pak odigrao za Wolfsburg posljednjih 20 minuta.