Wunderkind zabio najbrži hat-trick ikad: Tri gola u tri minute

Joel Pohjanpalo (17) zabio je najbrži hat-trick u povijesti. Napadač HJK Helsinkija u prvom kolu finskog prvenstva najzaslužniji je za 3-1 pobjedu protiv Mariehamna...

Mariehamn je vodio 1-0 u gostima kod HJK Helsinkija u prvom kolu finskog nogometnog prvenstva. Nije slutilo na dobro bivšim Dinamovim protivnicima, ali onda je na scenu stupio čudesni 17-godišnji Joel Pohjanpalo.

Minuta je bila 71., a Joel je zabio svoj prvi gol. Drugi je zabio minutu kasnije, a u 73. minuti već je bilo 3-1. Mlada nada finskog nogometa zabila je vjerojatno najbrži hat-trick u povijesti. Za tri gola trebale su mu tri minute. Svaka čast...