Zabija kao nekad: Owen za novu pobjedu Man. Uniteda

Nogometaši engleskog prvaka slavili su protiv selekcije Malezije 2-0 u prijateljskoj utakmici u Kuala Lumpuru. Zabili su mladi Macheda i Owen

Ovo je druga utakmica ovih dvaju sastava u samo tri dana, a u prvom ogledu United je slavio s tijesnih 3-2. Sve je ovog puta bilo riješeno već nakon prvih 13 minuta, budući da su već dotad “crveni vragovi” imali dva gola viška. Prvo je mladi talijanski napadač Federico Macheda u 11. minuti poslao loptu u mrežu nakon niskog ubacivanja Ryana Giggsa, a dvije minute poslije toga novo pojačanje Uniteda od ove sezone, Michael Owen, postigao svoj drugi gol u dresu novoga kluba u isto toliko utakmica. Zabio je bivši napadač Liverpoola i Reala nakon što malezijski igrači nisu kvalitetno očistili ubacivanje srpskog veznjaka Zorana Tošića. Sljedeća pripremna utakmica Uniteda je na rasporedu u petak protiv FC Seoula u Južnoj Koreji.