Zabio prvijenac pa se ozlijedio: Ante Rebić propustio trening

Zbog bolova u gležnju Ante Rebić je u srijedu napustio igru u 64. minuti nakon što je za Fiorentinu protiv Chieva zabio prvi gol. Nije poznato koliko je ozljeda ozbiljna

Ante Rebić u četvrtoj utakmici u dresu Fiorentine došao je do svojeg prvog gola, kojeg je zabio u 2-0 pobjedi nad Chievom u osmini finala Talijanskog kupa. No slavlje zbog prvijenca pokvarila je ozljeda gležnja zbog koje je morao napustiti igru u 64. minuti.

Zbog bolova u četvrtak je propustio trening te nije poznato koliko je ozljeda ozbiljna i hoće li morati dulje izostati s travnjaka. Sljedeći izazov je u nedjelju na gostovanju kod Torina u Serie A, a u sljedeća dva dana stvari će biti jasnije oko težine ozljede.

'Viole' ove sezone nemaju sreće s napadačima jer oba udarna Guiseppe Rossi i Mario Gomez su dulje vrijeme ozlijeđeni.