Zagreb na krilima Vugrinca protutnjao je Zaprešićem

Nogometaši Intera i Zagreba u Zaprešiću otvorili su 17. kolo HNL-a. Gosti su bili bolji, ponajviše zahvaljujući Vugrincu, koji je zabio dva gola

Nogometaši Intera i Zagreba u Zaprešiću otvorili su 17. kolo HNL-a. Gosti su bili bolji, ponajviše zahvaljujući sjajnom Davoru Vugrincu, dvostrukom strijelcu na utakmici. Zabio je Zagrebov napadač prvi gol u 34. minuti, da bi nakon nepune dvije minute njegov kolega iz napada, Krstanović, povećao na 2-0. Domaći Inter smanjio je prije odmora i to golom Dodoa. Međutim, u drugom sve je riješio sjajni Vugrinec svojim drugim golom na utakmici postavivši tako konačan rezultat od 3-1. Inače, to je bio 11. gol  Davora Vugrinca u ovoj sezoni.