Zagrebaši pali kod Vardara i pretrpjeli treći poraz u sezoni

Prvoplasirani CO Zagreb izgubio je drugi put u posljednje tri utakmice u Seha ligi, a ovaj put bila je bolja momčad Veselina Vujovića makedonski Vardar 26-23

Rukometaši CO Zagreba izgubili su na gostovanju u Skoplju kod Vardara u 11. kolu regionalne Seha lige. Momčad Slavka Goluže pala je s 26-23 te ostvarila treći poraz u sezoni, a drugi u posljednje tri utakmice.

Nakon poraza od Pick Szegeda u Ligi prvaka prvoplasirani Zagreb nije bio na razini u Makedoniji, jedino je prvih deset minuta obećavalo kad su gosti poveli 8-4. No uvođenje sjajnog golmana Martinovića presudilo je u korist Vardara, koji je brzo izjednačio te na poluvrijeme otišao s vodstvom 12-10.

U nastavku Vardar je poveo i s +5, a Zagreb je uspio tek smanjiti na tri razlike. Više od toga nije išlo jer je Martinović ostvario 12 obrana te nije dopustio Zagrebu da se približi.

Najefikasniji kod Zagreba bio je kapetan Zlatko Horvat sa 7 golova, koji je jedini zadovoljio, dok je kod Vardara Markovi zabio 9 golova.