U prvoj smjeni Sportskih igara mladih koja je u Splitu boravila od 16-19. srpnja 2012. podijeljene su prve medalje za mlade sportaše u stolnom tenisu, šahu, badmintonu
Vidi originalni članak
Završen je prvi dio Finalnih natjecanja 16. Sportskih igara mladih, a osvajači odličja u svim kategorijama šaha, tenisa, badmintona i stolnog tenisa nakon četiri dana ispunjena sportom i zabavom, napustili su Split.
TENIS
2001 djevojčice
- Laura Mašić (Đakovo)
- Petra Deronja (Dubrovnik)
- Josipa Mraz (Slavonski brod)
2001 dječaci
- Ivan Karlo Ban (Ogulin)
- Borna Čurin (Split)
- Adrijan Hržić (Rukavac)
1997 djevojke
- Leonarda Jagodić (Đakovo)
- Miroslava Naletelić (Sl. Brod)
- Lara Horg (Varaždin)
1997 mladići
- Ivan Levar (Zagreb)
- Ivan Čalić (Vinkovci)
- Davor Andrić (Novska)
1994 djevojke
- Ivana Andrić (Novska)
- Anamarija Jagodić (Đakovo)
- Anja Smrek (Zagreb)
1994 mladići
- Leon Abramović (Požega)
- Dominik Banožić (Zagreb)
- Mislav Čolak (Vukovar)
STOLNI TENIS
2001 djevojčice
- Barbara Dobrinić (Duga Resa)
- Stela Marčec (Varaždin)
- Hana Kroužil (Daruvar)
2001 dječaci
- Karlo Pranjčec (Zabok)
- Lovro Zovko (Zagreb)
- Stjepan Škoda (Kotoriba)
1997 djevojke
- Dina Ratajec (Čakovec)
- Karla Fruk (Zabok)
- Ema Malešević (Bjelovar)
1997 mladići
- Josip Arbanas (Sl. Brod)
- Danijel Mijatović (Zadar)
- Karlo Jambor (Čakovec)
1994 djevojke
- Martina Jukić (Varaždin)
- Anamarija Horvat (Virovitica)
- Lucija Mamić (Sv. Nedjelja)
1994 mladići
- Ivan Garić (Sl. Brod)
- Vedran Bakač (Split)
- Marijan Kozić (Vinkovci)
BADMINTON
2001 djevojčice
- Inga Sadaić (Zagreb)
- Ira Misir (Velika Gorica)
- Andrea Vlašić (Dubrovnik)
2001 dječaci
- Ivan Gotesman (Zagreb)
- Borna Denisov (Osijek)
- Juraj Tumpić (Zabok)
1997 djevojke
- Lucija Trgovac (Zagreb)
- Mara Vlašić (Dubrovnik)
- Tanja Dumanić (Split)
1997 mladići
- Fran Galjer (Dubrovnik)
- Dorian Cvijanović (Velika Gorica)
- Dino Belas (Zagreb)
1994 djevojke
- Margarita Tolja (Dubrovnik)
- Iva Soldo (Požega)
- Mirta Ilić (Rijeka)
1994 mladići
- Patrik Sadaić (Zagreb)
- David Figurić (Stara Gradiška)
- Ivan Vujević (Velika Gorica)
ŠAH
2001 Djevojčice
- Magdalena Muha (Zagreb)
- Ela Stanković (Čakovec)
- Ivana Maroslavac (Vinkovci)
1997 djevojke
- Tamara Ljikar (Vinkovci)
- Karmela Mičan (Piškurevci)
- Lorena Šamanić (Rijeka), Lorena Kupek (Zaprešić)
1994 djevojke
- Velena Šamanić (Rijeka)
- Ivona Bikić (Bošnjaci)
- Maja Grafek (Rovišće)
2001 dječaci
- Petar Mičan (Piškurevci)
- Marko Novosel (Oroslavlje)
- Mihael Kolar (Rovišće)
1997 mladići
- Ivan Vranković (Split)
- Juraj Toplak (Varaždin)
- Marko Sokač (Novo Virje)
1994 mladići
- Petar Bošnjak (Požega)
- Andrija Cenkovčan (Novo Virje)
- Ivan šelendić (Zagreb)