Darijo Srna zabio za Šahtar pa slavio novim ispijanjem pive...

Momčad Roberta Prosinečkog je do vrlo vrijedna tri boda stigla golovima Dursuna u 28. te Nobrea u 68. minuti. Darijo Srna zabio je četvrti gol protiv Sevastopola...

Reakcije igrača i uprave kluba natjerale su Roberta Prosinečkog na ostanak na klupi Kayserispora, a da bi stvari mogle krenuti na bolje pokazala je prva utakmica nakon toga. U 12. kolu turskog prvenstva Kayserispor je kao gost pobijedio kod Rizespora 2:0 i tako stigao do prve pobjede u prvenstvu nakon 19. kolovoza.

Momčad Roberta Prosinečkog je do vrlo vrijedna tri boda stigla golovima Dursuna u 28. te Nobrea u 68. minuti.

Kayserispor je pobjedom skočio na 16. mjesto prvenstvene ljestvice, a nakon 12. kola imaju devet bodova.

Srna zabio za Šahtar

Šahtar je u utakmici 17. kola ukrajinskog prvenstva na Donbass Areni pobijedio Sevastopol 4:0. Svi golovi pali su u prvom poluvremenu, a strijelac četvrtog gola bio je hrvatski kapetan Darijo Srna.

Prije njega mrežu gostiju tresli su Taison, Čigrinskij te Adriano, dok je Eduardo utakmicu odgledao s klupe za pričuve.