Liječnici su naravno uzeli bolovanje i pravac skijanje!!!
TS
Teta Sofija
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Svi doktori su na dodatnim platnim listama kod Dragančeta. HDZ sredio zdravstvo, total.
Čo
Čobo
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Treba ispitati ta bolovanja!
jo
joah
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Jednom prilikom čekao HITNU 7 sati. Kakva država...
pu
purgersirokibrijeg
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
U jednoj selendri 8 liječnika na bolovanju,tko je provjerio gdje su na skijanju
Denis Elvedi
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Gdje mi to živimo? Sahara, sjeverni ili južni pol?
Va
Vatreni84
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakav ministar takvo i zdravstvo. Da ne nabrajam ostala ministarstva jer nemam dovoljno tinte za pisanje
Sv
Svečenik
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Dajte im još veće plaće i građani neka i dalje im daju podršku kao i školstvu
Al
Alan&Ford
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
U za dužno poštovanje med.osoblju .Što je slijedeće ; šoferi budu reanimirali i davali dijagnoze . QUO VADIS CROATIO .......
Dk
Deaktivirani korisnik
8.1.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
U Hrvatsko doktori su elita i svi se furaju na Primorca; rijetki da se istinski bave medicinom a ne politikom i zato nam i je tako.Narode što ste tražili gledaj
te sa kraljevstva nebeskog!
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .