Berek i okolica puni su policije i vojske. Navodni razlog ovog čina je ljubomora.
Ubojstvo kod Bjelovara! Ubio muškarca automatskom puškom
Noćas se u Bereku dogodilo ubojstvo, piše Jutarnji list. Navode kako su Berek i okolica puni su policije i vojske.
Automatskom puškom ubijen je mlađi muškarac, prenosi Moj Portal. Navodni razlog ovog čina je ljubomora.
- Sve se dogodilo noćas. Ubojica je poludio jer mu je ubijeni mladić oteo djevojku pa se odlučio na ovaj strašan čin. Šuma je puna vojske s puškama. Kod djevojke s kojom je bio ubijeni, sve je puno policije. Ona je navodno pobjegla kod susjeda kada se to dogodilo, a on je pucao po kući - pričaju susjedi za Jutarnji list.
Policija se o svemu naknadno oglasila i službenim priopćenjem:
Policija je noćas oko 22:37 sati zaprimila dojavu kako muškarac u mjestu Berek puca iz vatrenog oružja te je jedna osoba usmrćena. Zbog sumnje u nasilnu smrt na mjestu događaja očevidom rukovodi dežurna odvjetnica Županijskog odvjetništva u Bjelovaru u suradnji s policijom, te će više informacija biti poznato po okončanju očevida koji je trenutno u tijeku.
Ovo su Česi koji su poginuli u pomorskoj nesreći: 'Godinama su dolazili tu, ovo je tragedija'
Senzacija u Cavtatu: Pronašli netaknuti sarkofag star barem 1500 godina, teži čak pet tona
Tužna Ivanova priča! 'Asistent mi je na godišnjem, bez njega sam danima zatvoren u stanu'