Nevrijeme je pogodilo i Slobodnicu, općinu Sibinj
OLUJA U SLAVONIJI
VIDEO Nevrijeme u Slavonskom Brodu: 'Padala je jaka tuča'
Čitanje članka:
< 1
min
Velika količina kiše, ali i led pali su u utorak u Slavonskom Brodu. Kako doznajemo od čitateljice, zamračilo se oko pola 12, a situacija se smirila oko 12.30 sati.
- Grmjeti je počelo oko pola 12 i onda je krenulo padati. Smirilo bi se, pa opet padalo... Stabiliziralo se tek nakon sat vremena - ispričala nam je čitateljica iz Slavonskog Broda.
Nevrijeme je pogodilo i Slobodnicu, općinu Sibinj.
- Padao je led baš čudnog oblika, nema zaobljene rubove - rekla nam je te poslala fotografiju.
Odaberi temu koju želiš pratiti
Primaj sve nove vijesti o temi i budi u tijeku