Regionalne vijesti

None
Radio Mrežnica Središnja i sjeverozapadna Hrvatska

Karlovačke odbojkašice u sjajnoj atmosferi glatko izgubile od zagrebačkog Dinama

Karlovčanke su imale priliku uzeti prvi set, no nakon što je otišao na stranu Zagrepčanki, gošće su u nastavku susreta dominirale. Objava Karlovačke odbojkašice u sjajnoj atmosferi glatko izgubile od zagrebačkog Dinama pojavila se prvi puta na Radio Mrežnica. 19.10.2019 20:10:37
None
ePodravina Središnja i sjeverozapadna Hrvatska

Tko li ljuti ovu lijepu mladu damu s tetovažom na intrigantnom mjestu, sram ga bilo

Zašto mrki pogled mlada dama ima, ne znamo, ali nadamo se da ju nitko nije ljutio. A možda je to samo stav koji ide uz tetovažu koja se nazire ispod ruba jakne! U svakom slučaju, dobro joj i takav pogled stoji. Prošetala je gradom u crno bijeloj kombinaciji, čista klasika ... 19.10.2019 20:10:59
None
Mnovine.hr Središnja i sjeverozapadna Hrvatska

Odbojkašice Kaštela poražene na domaćem terenu

Nakon uvodne pobjede nad Siskom, odbojkašice Kaštela upisale su poraz u drugom kolu 1. B odbojkaške lige. U vrlo napetom susretu bolje od njih bile su gošće iz Vrbovca. Prvi set pripao je gošćama, da bi Kaštelanke preokrenule na 2:1 u setovima. Četvrti set domaće igračice igraju izrazito loše i ... 19.10.2019 19:10:30
None

Čuvene članice Društva žena Gornji Kraljevec slavile rođendan i mještane počastile koncertom u crkvi

Članice Kultuno umjetničke udruge Društvo žena Gornji Kraljevec proslavile su 30- ti rođendan. Odlučile su slaviti dva dana. U subotu i nedjelju. U subotu su u mjesnoj kapeli u Gornjem Kraljevcu nakon mise zahvalnice održale koncert i pjevale Marijanske pjesme. Solo dionicu povjerile su Franciski Varga, najstarijoj članici koje je ... 19.10.2019 19:10:12
None

Šanac nadigrao momčad Rudara, sjajni Češković ‘torpedirao’ Labinjane sa čak 50 koševa

U sjajnom šuterskom izdanju iskusni je Češković pogodio 9 trica. Objava Šanac nadigrao momčad Rudara, sjajni Češković ‘torpedirao’ Labinjane sa čak 50 koševa pojavila se prvi puta na Radio Mrežnica. 19.10.2019 19:10:20
None

Pored Koprivnice nestala osoba, HGSS u potrazi koristio dronove s termovizijom

Hrvatska gorska služba spašavanja Stanica Koprivnica jučer je dobila dojavu o nestaloj osobi u Reki pored Koprivnice. Neposredno po dojavi iz centra 112 u 17 sati i 11 minuta na teren je izašlo 14 članova koprivničkog HGSS-a, a u potragu su krenuli zajedno s policijskim službenicima PP Koprivnica. Zajedno su ... 19.10.2019 19:10:49
None

Članice Inner Wheel kluba Čakovec darivale prolaznike knjigama

Inner Wheel klub Čakovec u Mjesecu hrvatske knjige Inner Wheel klub Čakovec je i ove godine obilježio Mjesec hrvatske knjige lijepom akcijom. Na štandu ispred Turističke zajednice Grada Čakovca članice kluba su sakupljene knjige izložile i darivale građanima. Bilo je tu u ponudi literature za različiti uzrast od onih najmanjih ... 19.10.2019 19:10:09
None

3 HNL: Polet u derbiju bolji od Varteksa, Rudar izgubio u Virovitici

U derbiju kola Polet je dočekao Varteks pred skoro 900 gledatelja. U čvrstoj igri prilike s jedne i druge strane no na odmor se odlazi bez golova. U drugom dijelu Polet u vodstvo dolazi u 69. minuti golom Medveda. Svojim drugim golom Medved u 89. minuti zaključuje pobjedu Poleta. Do ... 19.10.2019 18:10:56
None
Sisak portal Središnja i sjeverozapadna Hrvatska

Uhićeni napadači na dvojicu mladića u Petrinji

Županijska policija identificirala je i uhitila četvoricu napadača na dvojicu mladića u Petrinji, koje su napadači teško ozlijedili oštrim predmetima u petak rano ujutro, izvijestila je u subotu policija. “U tijeku je kriminalističko istraživanje nad četvoricom muškaraca u dobi od 18 do 53 godine, koje provode policijski službenici Policijske uprave ... 19.10.2019 18:10:17
None

RAZDOR U BRATSTVU?! Oglasio se izbačeni vratar Cingulin i žestoko udario na upravu kluba

Nadasve zanimljiva objava pojavila se na Facebook grupi NK Bratstvo Kunovec. Za one koji ne znaju, to je grupa zaljubljenika i igrača NK Bratstva u kojoj se nalaze razne obavijesti i fotografije vezane uz sam klub. Pod objavom je potpisan Kristijan Cingulin, vratar Bratstva iz Kunovca koji više kola ne ... 19.10.2019 18:10:23