Komentari 3

Balić i društvo 'razbili' Zvezdu na Trešnjevci u sklopu Sehe...

Zagreb je dočekao Crvenu zvezdu u dvorani "Kutija šibica" na Trešnjevci u 6. kolu Seha lige. Slavio je aktualni hrvatski prvak bez problema rezultatom 32-19 (15-7)

Rukometaši Zagreba u odgođenom susretu 6. kola regionalne Seha lige slavili su protiv Crvene zvezde 32-19 (15-7). Zagreb je utakmicu u dvorani "Kutija šibica" započeo u najjačem sastavu. Odmah su dali do znanja tko je gazda. Sjajno su kombinirali i poluvrijeme je završilo 15-7.

U drugom dijelu trener Zagreba Ivica Obrvan dao je priliku mlađim snagama i igračima koji inače dobivaju manju minutažu. I oni su odradili odličan posao i nisu dopustili gostima da se približe. Na kraju je završilo plus 13. Šego je kod Zagreba imao 12 obrana, Pešić 6, najbolji strijelac bio je Manuel Štrlek sa 6 golova.