Komentari 9

Bavarci utrpali Bochumu sedam komada, Krami bod u gostima

Andrej Kramarić je na gostovanju s Hoffenheimom kod Arminie Bielefeld odigrao svih 90 minuta u utakmici bez golova, dok je Josip Stanišić ušao za Bayern u velikoj pobjedi protiv Bochuma (7-0) i odigrao sat vremena

U 5. kolu Bundeslige nogometaši Bayerna uvjerljivo su slavili protiv gostujućeg Bochuma sa 7-0.  Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu, jer su Bavarci zabili četiri gola. Golijadu je započeo Leroy Sané u 17. minuti, a nastavili su Joshua Kimmich (27) i Serge Gnabry (32), a do vodstva 4-0 stigli su nakon autogola Vassiliosa Lampropoulosa u 43. minuti.

Bayern Munich - VfL Bochum

U nastavku pogotke su još postigli Lewandowski (61), u 65. Kimmich postiže svoj drugi gol, a na 7-0 povisio je Eric Maxim Choupo-Moting (79). Mladi hrvatski reprezentativac branič Josip Stanišić igrao je za Bayern do 62. minute

firo: 18.09.2021, football, 1st Bundesliga, season 2021/2022, 5th matchday, FC Bayern Mvºnchen - VfL Bochum

Arminia Bielefeld je kod kuće protiv Hoffenheima remizirala 0-0. Hrvatski napadač Andrej Kramarić za Hoffenheim je odigrao cijeli susret, a u tri navrata je zaprijetio protivničkom golu. Prvi puta u 15. minuti, ali je bio trunku neprecizan. Još dva puta pokušao je glavom, u 35. minuti lopta je otišla pored gola, a u 57. minuti njegov udarac je obranio golman.

1899 Hoffenheim - FSV Mainz 05

Bez golova su odigrali i Mainz i Freiburg, dok je Augsburg kod kuće svladao Borussiju Mönchengladbach sa 1-0, a strijelac je bio Florian Niederlechner (80).