Komentari 11

Belgija pobijedila Amerikance, Podolski zabio za šest sekundi

2

Belgija je pobijedila SAD golovima Bentekea (2), Mirallasa i Fellainima. Njemačka je pobijedila Ekvador 4-2, a Lukas Podolski zabio je gol nakon samo šest sekundi

Belgija je u posljednjoj provjeri uoči utakmice sa Srbijom, u Clevelandu, pobijedila SAD 4-2.

Poveli su izabranici Marca Wilmotsa već u šestoj minuti golom Mirallasa. Amerikanci su izjednačili u 22. minuti preko Camerona na 1-1, što je bio i rezultat poluvremena.

Benteke je u 56. minuti doveo Belgiju u novo vodstvo. Samo osam minuta kasnije Fellaini je zabio za 3-1. U 71. minuti Benteke je drugim golom na utakmici donio Belgiji vodstvo 4-1. Konačnih 4-2 postavio je Dempsey u 80. minuti.

Belgija je u skupini za Svjetsko prvenstvo zajedno s Hrvatskom i nakon šest odigranih utakmica dijeli prvo mjesto sa 16 bodova.

Identičnim rezultatom Njemačka je na Floridi pobijedila Ekvador. Poveo je 'elf' nakon samo šest sekundi igre golom Lukasa Podolskog. U 3. minuti Njemačka je imala već 2-0, a gol je zabio Bender. U 17. minuti već je bilo 3-0 za Njemačku, a gol je zabio Podolski. Četvrti gol Nijemci su zabili u 24. minuti, a strijelac je bio Bender.

Do kraja utakmice Njemačka nije zabila više gol, dok je Ekvador dva puta tresao mrežu Adlera. Zabili su Valencia i Ayovi.

Na Wembleyu su Engleska i Irska odigrale 1-1. Poveli su gosti golom Longa, dok je za Engleze izjednačio Lampard.