Komentari 18

Bilićev Bešiktaš gubio pa dao 3 gola za pobjedu i vrh tablice!

2

Nakon Trabzonspora u 1. kolu, u ponedjeljak je puno teže od očekivanog "pao" Erciyesspor. Gostujući Bešiktaš pobijedio je 4-2 iako je do 51. minute gubio 2-1

Nakon dva kola turskog prvenstva Bešiktaš je vodeći na ljestvici! Trener velikog kluba i bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić može biti vrlo zadovoljan igrom, ali i jer je 'kupio' mir.

Nakon Trabzona u 1. kolu, u ponedjeljak je puno teže od očekivanog 'pao' Erciyesspor. Gostujući Bešiktaš pobijedio je 4-2 iako je do 51. minute gubio 2-1.

Domaći su poveli nakon samo 10 minuta iz penala, precizan je bio Vleminckx. Izjednačio je Fernandes, a novo vodstvo donio je Öztekin. No, tada je izjednačio Töre, a Escude je u 65. minuti potpuno preokrenuo rezultat. Konačni rezultat je postavio Hugo Almeida dvije minute prije kraja.

Bešiktaš je jedina momčad koja ima svih šest bodova, dva više od Karabükspora i Galatasaraya

Biliću u četvrtak slijedi novi bitan ispit, love grupnu fazu Europske lige, a Tromso iz prve utakmice ima prednost od 2-1.