Komentari 39

Bježite, ide Kova! Kad ga vide, igrači padaju jedan za drugim...

1

Mateo Kovačić je odradio odličnu utakmicu u pobjedi Chelseaja protiv Salzburga. Sjajno je kombinirao s Jorginhom, odigrao 81 minutu, a istaknuo se sjajnim potezom u prvom poluvremenu

Mateo Kovačić odradio je u srijedu odličnu utakmicu za Chelsea. Igrali su "plavci" protiv Salzburga, pobijedil 5-3, a Kovačić je napokon pokazao da može biti vođa Lampardove momčadi.

Pre Season Friendly - Red Bull Salzburg v Chelsea

Svidio se i navijačima, koji ga hvale po društvenim mrežama, a jedan korisnik Twittera piše: "Kovačić u potpunoj slobodi Frankieballa je čudovište".

Hrvatski reprezentativni veznjak je sjajno kombinirao s Jorginhom, odigrao je 81 minutu, a neposredno prije izlaska dobio je prilično neugodan udarac u petu. Srećom, izbjegao je ozbiljniju ozljedu.

Najviše se pamti njegov potez iz 22. minute kada je sa sebe 'otresao' dvojicu protivničkih igrača, a onda sjajno dodao loptu Pulisicu. Amerikanac je bio u sjajnoj prilici za gol, ali nije uspio zapucati jer je pao u kaznenom prostoru i izborio penal kojeg je potom Barkley pretvorio u gol.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.