Komentari 8

Bogdanović je uništio Žižićeve! Hezonjina ponajbolja utakmica

1

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović (30) bio je najbolji u dresu Utah Jazza u pobjedi (126-113) protiv Clevelanda i Ante Žižića (23) koji je za 17 minuta zabio 6 poena. Mario Hezonja (25) je za Blazerse zabio 10

Nakon četiri vezana poraza, Bogdanovićevi Jazzeri spojili su dvije pobjede zaredom. Ovaj su put na pogon našeg košarkaša bili bolji od Žižićevog Clevelanda sa 126-113 u gostima, a Babo (30) je za 33 minute na terenu ubacio 28 poena uz sedam skokova i šest asistencija. Nakon problema s centrom za ravnotežu i pauze zbog oporavka, Ante Žižić (23) počinje skupljati sve više minuta u Cavaliersima.

NBA: Utah Jazz at Dallas Mavericks

Tako je četvrtu utakmicu od povratka na terenu bio 17 minuta te je ubacio šest poena uz dva skoka. Dobru je večer imao i Mario Hezonja (25) u dresu Portland Trailblazersa koji su u gostima bili bolji od Orlando Magica sa 130-107. Odigrao je 27 minuta i zabio 10 poena uz osam skokova i četiri asistencije.

NBA All-Star 2020. 00:53

Iznenađenje se dogodilo u Madison Square Gardenu gdje su Knicksi slavili protiv Houston Rocketsa sa 125-123. Nije gostima bilo dovoljno ni 35 poena Hardena te 24 poena Westbrooka, dok je domaće predvodio Barrett sa 27 poena, pet skokova i pet asistencija. Još jedno manje iznenađenje bilo je ono koje su priredili Bullsi koji su na domaćem terenu sa 109-107 slavili protiv Dallasa.

NBA: Houston Rockets at New York Knicks

Kod Mavericksa je najraspucaniji bio Hardaway sa 26 poena, pratio ga je Dončić sa 23 poena, pet skokova i devet asistencija, dok je kod pobjedničke momčadi najbolji bio White koji je za 32 minute na terenu zbacio 19 poena uz šest skokova i pet asistencija. I Miami je na domaćem terenu razbio Milwaukee Buckse sa 105-89.