Komentari 154

Messi zabio tri komada PSV-u! Inter je srušio Tottenham u 92.

7

Barca je razbila PSV na Nou Campu 4-0 uz tri Messijeva gola, za jedan mu je asistirao Rakitić. Inter je gubio doma od Tottenhama do 86. minute i okrenuo preko Icardija i Vecina koji je zabio u nadoknadi za 2-1

Kakav spektakularan start nove sezone Lige prvaka! U dvije utakmice u skupini B palo je sedam golova, Barcelona je na Nou Campu pobijedila PSV 4-0 uz 'hat-trick Lionela Messija i jedan gol Ousmanea Dembelea u utakmici s preko 30 udaraca ukupno s obje strane.

Anfield gori! Firmino u zadnjim sekundama srušio moćni PSG

Inter je u drugoj utakmici kod kuće gubio od Tottenhama do 86. minute pa je okrenuo golovima Icardija i Vecina koji je zabio u 92. minuti za 2-1 pobjedu.

Barcelona je 'dizelaški' ušla u utakmicu, PSV je bio bolji u prvih 20 minuta propustivši tri čiste šanse. Katalonci su praktički zabili iz prve prilike na utakmici, loptu je nakon isteka pola sata na 20 metara namjestio Leo Messi i fantastično pogodio u rašlje za 1-0.

Champions League - Group Stage - Group B - FC Barcelona v PSV Eindhoven

U nastavku je to bila furiozna Barca koja je uz još dva gola Messija (77' i 87') te jedan Dembelea (75') rasturila PSV i pokazala zašto je favorit za Ligu prvaka ove sezone.

Messiju je to bio osmi hat-trick i nitko nije zabio više od njega u povijesti Lige prvaka.

Ivan Rakitić izašao je u 85. minuti, a sjajno je asistirao Messiju za drugi gol.

Inter u šest minuta od 0-1 do 2-1

Inter je nakon 2380 dana dočekao utakmicu u Ligi prvaka. 'Nerazzurri' su gubili od Tottenhama koji je poveo u 53. minuti sretnim golom Eriksena, nakon što se lopta odbila od jednog domaćeg igrača i prevarila Handanoviča.

Vodili su Spursi do 86. minute kad je Mauro Icardi pogodio za 1-1. No nije tu bio kraj drami. U sudačkoj nadoknadi Vecino je bio na pravom mjestu pogodivši za 2-1 i pobjedu Intera na otvaranju Lige prvaka.

Ivan Perišić igrao je u Interu do 64. minute, Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu i bio je jedan od najboljih igrača na terenu. Šime Vrsaljko zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu.