Komentari 70

Dečki, jedne za van! Pogledajte Neymarove 'ćevape' u petercu!

1

Prošao je golmana pa na pola metra ispred gol crte dvojicu gostujućih igrača poslao je 'na ćevape' pa zabio u praznu mrežu. PSG je gubio na Parku prinčeva pa natrpao mrežu Strasbourga za 5-2

Strasbourg je poveo na Parku prinčeva već u šestoj minuti, ali to kao da je naljutilo Parižane. Draxler je pogodio za 1-1 četiri minute kasnije da bi u 21. minuti Neymar zabio za vodstvo PSG-a nakon minijature u protivničkom petercu.

Brazilac je nekako provukao loptu kraj braniča i golmana, ali to mu nije bilo dovoljno pa ju je još prebacio preko dvojice natrčalih gostujućih igrača poslavši ih 'na ćevape' da bi mirno zabio u praznu mrežu. Kakav potez, kakav majstor...

POGLEDAJTE VIDEO

Di si bio 14. veljače?

Neymaru je to bio 19. gol u 19 utakmica za PSG, a ima i 12 asistencija. Sjajne su to brojke, ali to je francuska liga i Strasbourg, 14. veljače protiv Real Madrida na Bernabeuu Brazilca nismo vidjeli ni približno u ovakvom izdanju.

PSG je do kraja natrpao mrežu Strasbourga, zabio je i Angel di Maria, koji protiv Reala nije dobio ni minute, Edinson Cavani pogodio je dvaput za 5-2 i 22. pobjedu u ligi. Za jedan gol asistirao mu je i Neymar, i to kako, opet majstorski.

PSG-u je ovo bila 18. pobjeda u zadnjih 19 utakmica kod kuće u ligi te 36. domaća utakmica zaredom u kojoj nije izgubio (30 pobjeda i šest remija). Parižani su na na 12 bodova prednosti ispred Monaca i 16 više od Marseillea.

REZULTATI:
PSG - Strasbourg       5-2 (Draxler 10, Neymar 21, Di Maria 22, Cavani 73, 79 / Aholou 6, Bahoken 67)
Amiens - Toulouse      0-0
Angers - Saint-Etienne 0-1 (Berič 79)
Caen - Rennes          2-2 (Crivelli 6, Da Silva 84 / Sakho 9, 21)
Montpellier - Guingamp 1-1 (Sio 73 / N'Gbakoto 29-11m)
Troyes - Metz          1-0 (Niane 88)

U petak:
Monaco - Dijon         4-0 (Keita 13, Fabinho 69-11m), Rony Lopes 87, Glik 90+2)