Komentari 113

Dinamovom penalu čudile su se i tete čistačice iz NK Zagreba

6

U proljetni dio sezone Dinamo je ušao pobjedom nad Zagrebom 2-1. Odlučujući penal za “modre” šokirao je čistačice, ali i ljude koji brinu o Twitteru Rijeke

Nakon što je dao ostavku na mjestu izvršnog predsjednika, Zdravko Mamić ne ide na Dinamove utakmice. Nije bio u Zaprešiću, a njegovo mjesto ostalo je prazno i Zagrebovoj loži. Savjetnik Dinama više ih ne savjetuje s lica mjesta.

Umjesto savjetnika, Dinamu je u Kranjčevićevoj trebao neki udarač, jer kako su igrali prvo poluvrijeme, zaslužili sujednu ‘iza ušiju’. Soudani se zezao kao da je školskom igralištu, izgubio loptu i Dinamo je primio gol.

- To što je Soudani napravio je neoprostivo. Šansa se može promašiti, ali ovo je ozbiljan posao i to se ne smije događati - ljutit je bio Zoran Mamić.

Alžirca je za kaznu ostavio u svlačionici, a Šovšić, koji je ušao, okrenuo je utakmicu. U samo četiri minute ‘modri’ su zabili dva gola, no drugi je izazvao opći kaos.

Penal nad Šovšićem bio je, u najmanju ruku, dvojben.

Kako te nije sram, kradeš!

- Kako te sram nije? Srami se, kradeš - vikao je Dražen Medić glavnom sucu Daliboru Mlakaru, no kada nekoliko sekundi iza toga nije svirao penal za Zagreb, poludio je.

Počeo je trčati prema Zoranu Mamiću viknuvši: “Je.. si mater lopovsku!” Sljedeću minutu je isključen.

Svi Zagrebovi djelatnici bili su izvan sebe zbog penala. Od tajnika do simpatičnih čistačica.

- Ovakav penal nismo nikada vidjele u životu - kazale su gospođe koje se brinu za urednost svlačionica, gledavši pritom nekoliko Dinamovih zaposlenika.

Sporni penal bio je na Šovšiću. “Pjesnici” su na spomen penala samo smijali.

- Što da kažem o penalu? Dobro je pogodio stranu - rekao je kroz smijeh Dominik Livaković.

Jedini koji je bio uvjeren da je penal bio je, pogađate, Šovšić.

- Bio je penal, ušao mi je između nogu. Tko gubi, uvijek se buni - rekao je Šovšić.

Suđenje je na Twitteru prokomentirala i Rijeka. “Sipmatičan penal”, napisali su pa izbrisali tvit.

Kakva uvertira za iduću nedjelu kad Riječani gostuju na Maksimiru...