Komentari 7

Džoker s klupe: Ibričić zabio samo minutu nakon ulaska

2

Bivši Hajdukovac zabio je treći prvenstveni gol u 12. kolu ruske lige na gostovanju kod Tom Tomska. U igru je ušao u 73., a samo minutu kasnije je zatresao mrežu

Senijadu Ibričiću nije dugo trebalo da zatrese mrežu u 12. kolu ruske lige. Bivši kapetan Hajduka ušao je u igru u 73. minuti utakmice za Lokomotivu kod Tom Tomska, a samo minutu kasnije je zabio treći prvenstveni pogodak od dolaska u siječnju ove godine.

Susret je završio 2-2, a domaćini su vodili 2-0 do 74. minute kad je nakon ubačaja s lijeve strane 16-erca, Ibričić sa šest metara postavio desnu nogu i pucao u  lijevi kut Tomovog gola za smanjenje na 2-1. Konačnih 2-2 postavio je Ignatjev u 81. minuti.

Nakon 12 kola Lokomotiva drži četvrto mjesto s utakmicom više od petoplasiranog Zenita.