Komentari 40

Epic Brozo opet zabio: Interu pripao Derby della Madonnina

4

Morali su se interovci malo strpjeti za proslavu jer je glavni sudac pregledavao snimku zbog mogućeg zaleđa Lautara Martineza, no sve je bilo čisto. Bio je to drugi gol Epic Broza u Seriji A ove sezone

Derby della Madonnina pripao je Interu! Inter je kao gost na San Siru pobijedio Milan s 2-0 i nakon četiri kola ostao stopostotan u Seriji A. Teško se i oni najveći Interovi navijači sjećaju kada se to zadnji put dogodilo.

00:05

Uspjela se Conteova momčad oporaviti od kiksa protiv Slavije u Ligi prvaka, a prste je u tome imao i Marcelo Brozović. Hrvatski reprezentativac u 50. minuti načeo je domaćine i to uz pomoć sreće. Njegov je udarac s ruba kaznenog prostora zahvatio domaćeg igrača i uhvatio smjer koji je bio neuhvatljiv za Donnarummu.

Ipak, morali su se interovci malo strpjeti za proslavu jer je glavni sudac pregledavao snimku zbog mogućeg zaleđa Lautara Martineza, no sve je bilo čisto. Bio je to drugi gol Epic Broza u Seriji A ove sezone.

VAR je u prvom dijelu već bio poništio dva gola. Jedan Milanu kada je zabio Piatek kojemu je dosuđeno igranje rukom te jedan Interu, odnosno Martinezu koji ga je zabio iz zaleđa.

Da je ovo Interova večer, jasno je bilo u 77. minuti. Tada je prednost gostiju udvostručio Lukaku glavom na Barellinu asistenciju.

Ante Rebić utakmicu je počeo s klupe, a Giampaolo ga se sjetio kada je već sve bilo riješeno. Ušao je u 82. minuti i stigao dobiti tek žuti karton u domaćem debiju.