FOTO Zagonetna poruka Brune Petkovića na Instagramu: Što je želio poručiti izborniku Daliću? | 24sata

Komentari 200

Jedni smatraju kako je napadač "vatrenih" samo htio "srediti glavu" nakon bolnog poraza, dok drugi u njegovoj objavi vide odgovor izborniku

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije, Zlatko Dalić, danas je prozvao Brunu Petkovića zbog izvođenja penala protiv Španjolske. Ističe da se mora poštovati hijerarhija u momčadi i da jedanaesterac ne smije izvesti igrač na kojem je isti napravljen. Bruno Petković kasnije je objavio zagonetnu fotografiju na Instagramu, a mnogi smatraju kako je time htio poslati poruku izborniku.

POGLEDAJTE VIDEO

Dalić nakon teškog poraza od Španjolske 00:54

Napadač Dinama objavio je "story" na svom Instagramu kako zagrljen šeće s odabranicom, a osim toga je stavio indikativne emotikone. Neki su to protumačili kao obično punjenje baterija nakon poraza, dok drugi smatraju da je time htio nešto poručiti izborniku Daliću.

Dalić ima povijest kritika prema Petkoviću: Od 'Nije ni na 20 posto' do 'Tu si da zabiješ gol'

Hrvatska iduću utakmicu igra protiv Albanije u srijedu, a grupnu fazu završava 24. lipnja protiv Italije. Nakon prvog kola naša se reprezentacija nalazi na začelju skupine B, ali tek je odigrano prvo kolo...