Komentari 28

Krama zabio Cityju, ali mu je Sane s dva gola oduzeo Europu

9

Sve je riješeno u skupini F. Manchester City je kod kuće preokrenuo Hoffenheim nakon što ih je u vodstvo doveo naš Andrej Kramarić, dok je Šahtar kod kuće remizirao s Lyonom i ispao u Europsku ligu

'Krama' je zabio devetu utakmicu zaredom pa ispao iz Europe! Manchester City je s dva gola Leroya Sanea preokrenuo utakmicu i potvrdio prvo mjesto u skupini F (2-1).

Sve je za goste počelo idilično. Dobro su izgledali na terenu, a u 16. minuti je nakon neopreznosti u domaćoj obrani sudac Ekberg dosudio penal iz kojeg je zabio Andrej Kramarić! Do posljednje minute prvog poluvremena gosti su se dobro držali, a u nekoliko je navrata City spasio Ederson

Ipak, u sučevoj nadoknadi uslijedio je šok za Nagelsmannovu momčad. Leroy Sane je odličnim golom iz slobodnjaka izjednačio rezultat i olakšao Guardioli govor na poluvremenu.

U nastavku igre vidjelo se kako je City krenuo po pobjedu, a u 61. minuti mladi je Nijemac ponovno poentirao za 'građane'. Sterling ga je uposlio na lijevoj strani, a Sane je zavukao loptu ispod ruke danas odličnog Baumanna. Golman Hoffenheima od tada je bio na streljani, a on i loša realizacija Cityja zaslužni su što rezultat nije bio veći.

Sve je riješeno u skupini F. Manchester City kao prvo i Lyon kao drugoplasirani putnici su u osminu finala Lige prvaka. Šahtar je remijem u Kijevu (1-1) ostao treći, dok će naš Andrej Kramarić za europska natjecanja morati čekati iduću sezonu.