Komentari 30

Hajduk opet puni kasu HNS-a: Moraju platiti 35.000 kuna...

1

Na utakmici Gorica-Hajduk na istočnoj tribini stadiona među pripadnicima navijačke skupine Torcida u 78. minuti zapaljeno je 18 baklji pri čemu su dvije baklje ubačene na teren, piše nas stranicama Prve HNL...

Po tko zna koji put ove godine, na Poljud je stigla nova HNS-ova 'čestitika'. Hajduk je dobio još jednu kaznu u nizu zbog bakljade svojih navijača. Ovaj put je riječ o utakmici Gorice i Hajduka (2-1), a disciplinski sudac Alan Klakočer je 'bile' kaznio s 35.000 kuna.

Hajduk: Torcida vrijeđala igrače 00:23

Prema zapisima delegata s te utakmice, Torcida je koristila ukupno 18 baklji.

- Na utakmici Gorica-Hajduk na istočnoj tribini stadiona među pripadnicima navijačke skupine Torcida u 78. minuti zapaljeno je 18 baklji pri čemu su dvije baklje ubačene na teren pa je sudac morao prekinuti igru na pola minute. Time su počinjeni prekršaji kažnjivi po članku 67. DP HNS-a pa HNK Hajduk zbog ponovljenih prekršaja mora platiti kaznu od 35.000 kuna, a HNK Gorica kao organizator utakmice iznos od 8.000 kuna - stoji na stranici Prve HNL.

Kazne su 'popili' i Osijek koji mora platiti 7.000 kuna zbog četiri baklje na utakmici protiv Rijeke, a Dinamo je dužan 10.000 kuna zbog bakljade na utakmici protiv Intera...