ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
7 komentara

Hearts protiv Sunderlanda najavio muke za Dinamo?

Sljedeći europski protivnik Dinama odigrao je 1-1 u prijateljskoj utakmici protiv premierligaša. Gol im je zabio dojučerašnji igrač Tottenhama - Bent

REUTERS
7 komentara

Samo koji dan nakon što im je iz Tottenhama stigao Darren Bent, Sunderland je odigrao posljednju pripremnu utakmicu. Gostovali je premierligaš kod škotskog Heartsa, sljedećeg protivnika Dinama u Europi. Modrima neće biti lako, barem ako je suditi po ishodu njihova ogleda s momčadi koja uz Benta ima i Antona Ferdinanda, Steve Malbranquea, Kierona Richardsona... Pred svojim navijačima u Edinburghu odigrali su 1-1 i spremni očekuju četvrto pretkolo Europske lige.
Škoti su se postavili čvrsto, u formaciju s pet veznjaka i samo jednim napadačem, te čekali svoju šansu. Dočekali su je u 33. minuti, kada je David Obua, 25-godišnji lijevi vezni iz Ugande, zabio za vodstvo. Iz poluvoleja je u mrežu pospremio nabacivanje s desne strane. Sunderland je izjednačio desetak minuta kasnije preko - Darrena Benta. Pucao je Bardsley, odbio je golman Heartsa, Slovak Marian Kello, a Bent je loptu spremno dočekao i poslao u mrežu.
Hearts je igrao u ovom sastavu: Kello - Neilson, Zaliukas (od 80. J. Stewart), Jonsson, Wallace - Templeton (od 51. Novikovas), M Stewart, Karipidis, Mrowiec, Obua - Elliot (od 61. Nade)