Komentari 11

Hrvatska izgubila od Gruzije i završila posljednja u skupini

Nakon poraza od Rumunjske hrvatske šanse za prvim mjestom praktički su nestale, a kao da je nestala i motivacija kod hrvatskih nogometaša koji su kao prilični favoriti podbacili. Gol odluke zabio je Mamageišvili u 77. minuti

Neslavno je završila Elitna runda za hrvatske nogometaše do 19 godina u pokušaju da izbore Europsko prvenstvo ove godine u Slovačkoj. U zadnjoj utakmici na turniru u Karlovcu Hrvatska je izgubila od Gruzije 0-1 i time "osvojila" zadnje, četvrto mjesto u skupini.

Štoviše, i Svjetsko prvenstvo sljedeće godine u Indoneziji za ovu generaciju ostat će nedostižno. Na SP će najboljih pet reprezentacija s Eura.

Nakon poraza od Rumunjske prije tri dana (1-2) hrvatske šanse za prvim mjestom praktički su nestale, a kao da je nestala i motivacija kod hrvatskih nogometaša koji su kao prilični favoriti podbacili. Gol odluke zabio je Mamageišvili u 77. minuti.

Mlada zvijezda Bayerna iz U-19 u Bišćanovu U-21 reprezentaciju
'U debiju za Hrvatsku pukla mi je jagodična kost! Gledao me Hoffenheim, divim se Modriću'

Plasman na Euro, na kojem će uz domaćina igrati još sedam reprezentacija, izborili su Rumunji bez obzira što su danas izgubili od Islanda s čak 0-3 u Velikoj Gorici.