Komentari 14

Igrao na hendikep? Vrlo čudan autogol Vrsaljkova suigrača...

1

Andrea Consigli zabio je autogol kakav će ga vjerojatno obilježiti za cijeli život. Promašio je povratnu loptu i zahvatio je dovoljno kako bi promijenila smjer i ušla u njegovu mrežu

Andrei Consigliju smije se Italija jer ono što je golman prvoligaša Sassuola napravio u utakmici protiv Fiorentine, koju je njegova momčad izgubila 3-1, rijetko se viđa čak i u amaterskom nogometu.

Igrala se 84. minuta utakmice u Firenci. "Viole" su vodile 2-1 i Sassuolo je još mogao izbjeći poraz. No onda se Consigli osramotio i povratnu loptu Clauda Adjaponga, koji je 11 minuta ranije zamijenio Šimu Vrsaljka, poslao u svoj gol.

Kako Italija nije imuna od namještanja utakmica, korisnici društvenih mreža već komentiraju kako je ovaj gol upravo bio plod takvog plana Sassuolova golmana. Tko zna, možda je odigrao na pobjedu Fiorentine s više od jednog gola razlike...