Komentari 38

Iker Casillas branio 1000. put u karijeri, čestitao mu je i Real

1

Španjolski golman branio je za Porto u porazu od Belenensesa 2-0. Bio je to Ikerov 108. nastup za Porto i ukupno 1000. u karijeri. Casillas je u Porto došao 2015. godine iz Real Madrida

Bez sumnje je jedan od najvećih golmana svih vremena, a sad se Iker Casillas može pohvaliti i činjenicom da je branio u 1000 utakmica u svojoj karijeri. Protiv Belenensesa je na golu Porta upisao svoj 1000. nastup u karijeri.

Casillas će za mjesec dana proslaviti 37. rođendan i lako je moguće da na kraju sezone završi karijeru. Svoj jubilarni 1000. nastup neće pamtiti po dobrom. Njegov je Porto izgubio 2-0 na gostovanju kod Belenensesa i pao je na drugo mjesto ljestvice šest kola prije kraja prvenstva. Benfica sad ima bod više.

Iker će na kraju sezone sigurno napustiti Porto, istječe mu trogodišnji ugovor, a pisalo se da bi karijeru mogao nastaviti na Anfield Roadu u dresu Liverpoola. Na jubileju je Casillasu čestitao i njegov bivši klub Real u kojemu je branio od 1999. do 2015. godine.

Congratulations on your 1000th official match as a professional, Iker Casillas! 725 of them in the shirt of Real Madrid...

Objavljuje Real Madrid C.F.2. travnja 2018

S Realom i sa Španjolskom osvojio je sve što se može osvojiti. Bio je svjetski prvak, dvaput europski prvak, s Realom je triput bio prvak Europe, pet puta je osvojio španjolsko prvenstvo.

On je bez ikakve sumnje prava nogometna ikona. Za Real je branio čak 725 puta.