Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
32 komentara

Inter i Milan pobijedili: Kovačić zamijenjen zbog ozljede leđa?

Reuters/Pixsell

U nedjelju je odigrano osam utakmica drugog kola Serie A. Nije bilo iznenađenja, a favoriti su prilično sigurno došli do tri boda.

Milan je na San Siru ugostio Cagliari i pobijedio 3-1. 'Rossoneri' su poveli već u 8. minuti golom Robinha. Vodstvo Milana udvostručio je Mexes u 31. minuti. Nadu Cagliariju vratio je Sau samo dvije minute kasnije. Ipak, u 62. minuti Milan je ponovno imao dva gola prednosti, a gol je zabio Balotelli.

Mateo Kovačić nije odigrao utakmicu za pamćenje, a zamijenjen je već u 44. minuti na gostovanju Intera kod Catanije zbog neugodnog udarca koji je dobio u leđa. 'Nerazzurri' su pobijedili 3-0 golovima Palacija, Nagatoma i Alvareza.

Marko Livaja odigrao je prvo poluvrijeme u pobjedi Atalante protiv Torina 2-0. Za tri boda domaćina zabili su  Stendardo i Lucchini u nastavku utakmice.

Ivan Kelava branio je svih 90 minuta u domaćoj pobjedi Udinesea protiv Parme 3-1. Golove za prvu pobjedu Udinesea zabili su Agyemang-Badu, Heurtaux i Muriel. Gol za goste zabio je Cassano u 82. minuti. Igor Bubnjić cijelu utakmicu gledao je s klupe za pričuve.

Šime Vrsaljko za Genou, kao ni Tin Jedvaj za Romu, nisu bili u konkurenciji za utakmice protiv Fiorentine, odnosno Verone. Genoa je kod kuće izgubila od Fiorentine 5-2, dok je Roma na Olimpicu pobijedila Veronu 3-0, uz lijepe golove Miralema Pjanića i novog pojačanja Adema Ljajića.