Komentari 4

Inter i Rudeš odigrali su 1-1, Slaven gura Cibaliju u 2. ligu

Inter i Rudeš odigrali su 1-1,  Slaven gura Cibaliju u 2. ligu
6

Inter je doma odigrao s Rudešom 1-1, Slaven Belupo slavio je u Vinkovcima protiv Cibalije 3-1. Vinkovčani su u teškoj situaciji nakon trećeg poraza zaredom, prikovani su za dno HNL ljestvice

Odigrane su posljednje dvije utakmice 31. kola HNL-a.

Inter je doma odigrao s Rudešom 1-1, Slaven Belupo slavio je u Vinkovcima protiv Cibalije 3-1.

Inter je u Zaprešiću pred stotinjak gledatelja poveo protiv Rudeša pred kraj utakmice. Pogodio je Blažević u 79. minuti, ali slavlje domaćih trajalo je točno tri minute jer Fazli je zabio za konačnih 1-1.

Inter nije u opasnoj zoni, ali Rudeš jest i to je bio važan bod za klub iz kultnog zagrebačkog kvarta. Rudešani su na osmom mjestu, posljednjem koje garantira ostanak u prvoligaškom društvu.

U posljednjoj utakmici 31. kola Cibalia je ugostila Slaven Belupo. Koprivničani su slavili 3-1. Poveli su gosti 2-0 golovima Trebotića (2') i Bouadle (19'), Barišić je smanjio u 22. minuti, ali Doležal je zaključio priču 20 minuta prije kraja.

HNK Cibalia - NK Slaven Belupo

Cibalia je od 55. minute igrala s igračem manje nakon što je drugi žuti dobio Muženjak.

Vinkovčani su u teškoj situaciji, prikovani za dno ljestvice.