Komentari 23

Ipak bez iznenađenja na Old Traffordu: M. United u osmini

1

Nogometaši Cambridgea, trenutno 14. momčadi u engleskoj četvrtoj ligi, poraženi su od Manchester Uniteda 0-3 te tako ipak očekivano ispali iz engleskog FA Kupa

Nakon što su prije deset dana u prvoj utakmici pred 8000 gledatelja na svom The R Costings Abbey stadionu uspjeli izvući 0-0 i tako izboriti uzvratnu utakmicu na Old Traffordu, nogometaši Cambridgea, trenutno 14. momčadi u četvrtoj ligi, protiv Manchester Uniteda ipak su očekivano ispali iz engleskog FA Kupa. 'Crveni vragovi' slavili su na svom terenu 3-0 i tako izborili osminu finala gdje ih čeka Preston koji svladao Sheffield United na gostovanju 3-1.

Louis van Gaal poslao je veliku većinu igrača iz udarnih 11, no prvu veliku priliku, na oduševljenje brojnih navijača gostiju koji su stigli na 'teatar snova', imao je Cambridge već u prvoj minuti kada je Tom Elliot izbio sam pred De Geu, ali malo se poskliznuo pa je njegov udarac 'zapeo' na stativi

U 25. minuti domaćini su ipak poveli. Na asistenciju Fellainija s nekih pet metara je precizan Juan Mata, a već sedam minuta kasnije Van Persie je sjajno asistirao za Marcosa Roju koju diže rezultat na 2-0. Konačnih 3-0 postavio je James Wilson u 73. minuti na asistenciju Herrere