Komentari 54

Ivano Balić: Ma, uvijek se malo glupiramo na startu natjecanja

1

Alilović je bio sjajan, skupio je 16 obrana, Štrlek je zabio osam od osam, Duvnjak vukao, a na kraju se opet sve svelo na Ivana Balića. Hrvatska je dobila Island 31-29

Evo, priuštili smo vam tipičnu hrvatsku utakmicu za početak, nasmijao se Igor Vori nakon mučenja na startu EP-a.

- Ovo je valjda iz navike, uvijek se mučimo na startu - nadovezao se Blaženko Lacković, koji opet leti kao nekada.

Islanđani su vodili gotovo cijelu utakmicu, no bodove je uzela Hrvatska. Izuzetno važne bodove za drugi krug...

- Nismo odigrali najbolje što možemo, imali smo puno problema, ali isključivi krivac za to je Island. Teško ih je poloviti - rekao je izbornik Slavko Goluža.

Alilović je bio sjajan, skupio je 16 obrana, Štrlek je zabio osam od osam, Duvnjak vukao, a na kraju se opet sve svelo na - Ivana Balića. Kad se "lomilo", njegov je bio ključni blok u obrani i izboreni sedmerac u napadu.

- Nisam to bio ja, zamijenili ste me s nekim - rekao je dobro raspoloženi Balić.

Nije izgledao kao da ga nešto boli.

- Ma tko kaže da ne boli? Boli, ali idemo dalje. U prvoj utakmici turnira uvijek radimo hrpu gluposti, tako je bilo i ovaj put - kazao je Ivano.

Igrao je samo dvadesetak minuta, nije zabio ni gola, ali nije ni bilo potrebno. Duvnjak je odradio svoj dio posla.

- Uzeo mi je minutažu? Nije, uzeo sam je ja njemu. Hvala treneru što mi je dao priliku, nadam se da sam je iskoristio - nasmijao se Balić još jedanput.

Danas će se rukometaši odmarati, a sutra je na redu Slovenija.