Komentari 11

Juve 'riješio' Speziju u zadnjih pola sata, 8 zaraženih u Torinu

Juventus je s 49 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg dvojca iz Milana: Inter ima 56, a Milan 52 boda. Četvrta je Atalanta sa 46, a peta Roma sa 44 boda. Spezia je ostala na 25 bodova

U prvoj utakmici 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Torinu svladao Speziju s 3-0 (0-0), a dvoboj Lazija i Torina odgođen je jer gosti nisu ni doputovali u Rim zbog čak osam slučajeva zaraze koronavirusom u svojoj momčadi.

Serie A - Juventus v Spezia

Juventus je tek u posljednjih pola sata dvoboja protiv Spezije uspio slomiti otpor gostiju. Morata je bio strijelac vodećeg pogotka u 62. minuti, na 2-0 je prednost povećao Chiesa u 71. minuti, a konačnih 3-0 postavio je Cristiano Ronaldo u 89. minuti.

Gosti su imali priliku za počasni pogodak u sučevom dodatku, ali Galabinov nije uspio realizirati kazneni udarac.

Hrvatski branič Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za gostujuću momčad.

Diletta šetala pred Juveovom klupom, Amerikancu ispale oči

Juventus je s 49 bodova na trećem mjestu, iza vodećeg dvojca iz Milana: Inter ima 56, a Milan 52 boda. Četvrta je Atalanta sa 46, a peta Roma sa 44 boda. Spezia je ostala na 25 bodova što joj donosi 16. poziciju te ju drži na sedam bodova od zone ispadanja u kojoj se nalaze Cagliari (18), Parma (15) i Crotone (12).

Jurić zaustavio Ronalda i Juve!

U srijedu je na rasporedu sedam utakmica, a sastaju se: Sassuolo - Napoli (18.30 sati). Milan - Udinese, Atalanta - Crotone, Benevento - Verona, Cagliari - Bologna, Fiorentina - Roma i Genoa - Sampdoria (sve u 20.45).