Komentari 101

Kakav tandem! Mandžo zabio dva Napoliju, CR oba namjestio

1

Juventus se brzo konsolidirao pa je naplata stigla golom našeg majstora Marija Mandžukića u 26. minuti koji je na asistenciju Cristiana Ronalda izjednačio na 1-1. U 49. Mario je zabio i drugi gol

Derbijem u Torinu otvoreno je sedmo kolo Serie A između Juventusa i Napolija i to pobjedom domaćina 3-1.

Prvaci su slabo krenuli u meč, načeo ih je Dries Mertens u desetoj minuti nakon što je prethodno nekoliko minuta ranije Piotr Zielenski stresao stativu za Napoli.

Juventus se brzo konsolidirao pa je naplata stigla golom našeg majstora Marija Mandžukića u 26. minuti koji je na asistenciju Cristiana Ronalda izjednačio rezultat na 1-1 svojim trećim golom ove sezone.

U nastavku utakmice Juve je bio dominantniji, a goste je spašavao David Ospina na golu, a novi gol u mrežu Napolija pao je u 49. minuti nakon što je Ronaldo pogodio stativu s nekih 25 metara. Mandžo je rutinski natrčao i pogodio praznu mrežu za 2-1.

Napolija je do kraja sredio Leonardo Bonucci koji je zabio u 76. minuti na asistenciju Ronalda koji se u Juveu očito transformirao u timskog igrača.

A kako je bilo na rimskom derbiju Rome i Lazija pogledajte OVDJE.

Inter sredio Cagliari

Nogometaši Intera slavili su na svom stadionu u 7. kolu Serie A Cagliari s 2-0 i došli na četvrto mjesto ljestvice.

Golove su za Inter dali Martinez (12) i Politano (89). Kod Intera je Marcelo Brozović ušao u 57. minuti, a Ivan Perišić u 70. minuti, Darijo Srna je odigrao cijelu utakmicu za Cagliari, dok je Filip Bradarić igrao do 60. minute.

Vodi Juventus s 21 bodom, Inter je četvrti s 13 bodova, a Cagliari je 13. sa sedam bodova.